Montaż haków holowniczych AUTOWIEJSKA

Witamy serdecznie na stronie naszej firmy

Profesjonalna, rzetelna, w pełni nastawiona na zadowolenie wymagających klientów firma. Dziś pragnie Państwu przedstawić swoją ofertę, chcąc zachęcić do zwrócenia na nią uwagi i wyboru- jako jednego z najlepszych partnerów w świecie motoryzacji.

* * *

AUTO STACH to działalność utworzona w 1995 roku. Tworzy ją grupa ludzi, którzy doskonale znają rynek motoryzacyjny, mają wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje do tego, by służyć klientom wsparciem, pomocą i pełnym wachlarzem usług.

Głównym działaniem firmy jest dystrybucja i montaż układów wydechowych oraz haków holowniczych. wymiana jak również montaż katalizatorów, strumienic i złącz elastycznych do samochodów osobowych, dostawczych. Dzięki ponad 26 letniemu już doświadczeniu, zapewniła sobie stabilną pozycję, renomę i poważanie na rynku motoryzacyjnym województwa mazowieckiego.

Jedną z filii AUTO STACH jest firma AUTO WIEJSKA, która dziś wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom.

Widok warsztatuWybierając naszą firmę, zyskują Państwo:
Łatwy dostęp na najwyższej jakości towarów i usług
Szybką realizację montażu haków holowniczych i tłumików
Idealny dojazd od strony Marek i Warszawy.

W szeregach firmy zasiadają ludzie, którzy doskonale znają rynek i wiedzą, jak zagwarantować najwyższą jakość i pełne zadowolenie. Miła obsługa, terminowość, atrakcyjne ceny, a do tego pełne bezpieczeństwo na drodze i bezawaryjność w eksploatacji pojazdów. Czyż można chcieć czegoś więcej?

Naszą ofertę kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów oferujących asortyment części samochodowych, klientów indywidualnych, detalicznych, jak również instytucjonalnych, posiadających własne zaplecze transportowe.

W wachlarzu ofertowym firmy znajduje się:
  • Montaż haków holowniczych
  • Naprawa tłumików
  • Wymiana tłumików
  • Wymiana złącz elastycznych układu wydechowego

Jeśli nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna, zapraszamy do współpracy.
Pomagamy, doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań, tak, by zarówno jedna, jak również i druga ze stron, mogła być w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana współpracą.

Świat motoryzacji należy do nas.

To nasza pasja, zamiłowanie, praca

Oddając swoje auto w nasze ręce,
możesz być pewnym, że jest ono we właściwym miejscu.

ZAPRASZAMY

AUTO WIEJSKA

MONTAŻ HAKÓW HOLOWNICZYCH:

Wychodząc Państwu naprzeciw, chcielibyśmy dziś zaoferować Wam profesjonalny, szybki w pełni bezpieczny montaż haków holowniczych do samochodów osobowych, dostawczych. W wachlarzu naszych produktów, znajdują się różnorodne rodzaje haków, które z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby.

* * *

Solidna konstrukcja, najwyższa jakość produktu, pełen profesjonalizm w kwestii montażu. Sztab naszych pracowników dokłada wszelkich starań, aby mogli Państwo otrzymać wszystko to, co najlepsze. Oferując Wam montaż haków pragniemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa, komfort podróży i pełną organizację na drodze.

Wszystkie nasze haki holownicze objęte są gwarancją, dzięki czemu mają Państwo pewność, że w każdym miejscu i sytuacji, jesteśmy stale do Waszej dyspozycji. Zamontowanie haka w samochodzie jest z pewnością przydatne i warte zastosowania. Mając go, bez problemu możemy dołączyć do auta przyczepkę jadąc w podróż na wakacje, pomagając koledze w przeprowadzce, przewożąc towar z jednego miejsca na drugie.

AUTO WIEJSKA to firma, która doskonale zna potrzeby swoich klientów. Jeśli chcą Państwo uzyskać najwyższą jakość, szybką realizację zlecenia, atrakcyjne ceny i miłą obsługę, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Z nami montaż haków holowniczych w Warszawie, zapewni Wam poczucie pełnego bezpieczeństwa, wygody i komfortu na drodze.

Po zamontowaniu haka w samochodzie, muszą Państwo uzyskać wpis w dowozie rejestracyjnym pojazdu na Stacji Kontroli Pojazdów, właściwej do miejsca Państwa zamieszkania. Eksploatacja haków powinna zostać sprawdzona po około 1 000km przebiegu eksploatacji. Kula haka musi być w pełni utrzymana w czystości.

W firmie AUTO WIEJSKA w Warszawie, uzyskają Państwo wszystko to, co najlepsze. Jeśli oddać samochód w dobre ręce, to niech to będą ręce profesjonalistów i fachowców, którzy w kwestii motoryzacji wiedzą dosłownie wszystko. My do takich należymy, a montaż haków holowniczych, w miejscowości Zielonka jest w pełni do Państwa dyspozycji.

TO NA WAS DZIŚ WŁAŚNIE CZEKAMY

ZAPRASZAMY

Komentowanie jest wyłączone.