Regulamin

Regulamin zakupów

Zasady zakupów w systemie motoShop AUTO-STACH

Godziny wysyłki

Zamówienia złożone (zatwierdzone do faktury VAT) w dni robocze do godziny 13:00 będą realizowane w dniu złożenia zamówienia. Zamówienia złożone po tym terminie zostaną wysłane w następnym dniu roboczym. Towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej SIÓDEMKA. Koszt wysyłki pojedynczej paczki do 1kg wynosi 17zł netto, do 30kg wynosi 20zł netto. Paczki powyżej 30 kg podlegają dodatkowej opłacie 1,60 netto za następny kilogram powyżej 30 kg.

Koszty wysyłki zostaną doliczone Kupującemu (dodatkowa pozycja na fakturze lub paragonie).

Zamówienia oczekujące

Towar nieobecny w magazynie CENTRALA może zostać zamówiony przez AUTO-STACH specjalnie pod zamówienie Kupującego.

W tym celu Kupujący powinien zatwierdzić swoje zamówienie jako OCZEKUJĄCE.

Utworzenie przez Kupującego zamówienia OCZEKUJACEGO jest jednoznaczne z zawarciem umowy handlowej w której Kupujący zobowiązuje się do zakupu zamówionego w ten sposób towaru, kiedy tylko towar ten pojawi się na stanie magazynowym AUTO-STACH.

Jeśli, z uwagi na zbyt długi czas oczekiwania, Kupujacy zechce zrezygnować z takiego towaru, powinien o tym zawiadomić Sprzedającego e-mailem lub telefonicznie.

Zwroty towarów

Zwrot towaru w trybie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów […] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.)

•Kupujący będący konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny i dokonać zwrotu w ciągu 10 dni od daty wydania mu towaru.

•Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym – w szczególności nie może być uszkodzony, rozpakowany (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny.

•Towar należy odesłać na adres naszej siedziby wskazany we Wstępie do Regulaminu.

•Koszty opakowania i wysyłki zwrotnej ponosi konsument. Nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym.

•Do zwracanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

•Gwarantujemy zwrot pieniędzy w terminie 7 dni od otrzymania zwrotu w wysokości pełnej ceny towaru. Zwrotu dokonujemy w formie przelewu bankowego lub przekazu pocztowego na adres lub konto uzgodnione z konsumentem.

•Na podstawie art. 10, pkt. 3, ust. 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów […] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) nie zwracamy kosztów przesyłki oraz ewentualnych prowizji za płatność kartą płatniczą.

•Zwrotowi nie podlegają części sprowadzane na indywidualne zamówienie.

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

Korzystając ze stron naszego sklepu internetowego, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, opisane na tej stronie.

Dane osobowe

W czasie korzystania z naszego sklepu internetowego możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych:

* W przypadku rozpoczynania subskrypcji naszego newslettera konieczne będzie podanie tylko adresu e-mail.

* Pełne dane będą konieczne w przypadku rejestracji (zakładania konta) w sklepie – konieczne w celu realizacji ewentualnych zamówień, może być także niezbędne w celu skorzystania z niektórych promocji czy rabatów.

* Pełne dane osobowe będziesz musiał(a) podać w przypadku składania zamówienia w naszym sklepie (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta, w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z tego konta) – będą one niezbędne w celu jego realizacji

Mailing marketingowy

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mailowych osobom, które zarejestrowały swoje konta w naszym sklepie

 

Montaż haków holowniczych to nasza specjalność

.

Komentowanie jest wyłączone.