O firmie

AUTO WIEJSKA

HAKI HOLOWNICZE

TŁUMIKI SAMOCHODOWE

UKŁADY WYDECHOWE

Witamy serdecznie na stronie naszej firmy

Profesjonalna, rzetelna, w pełni nastawiona na zadowolenie wymagających klientów firma. Dziś pragnie Państwu przedstawić swoją ofertę, chcąc zachęcić do zwrócenia na nią uwagi i wyboru- jako jednego z najlepszych partnerów w świecie motoryzacji.

* * *

AUTO STACH to działalność utworzona w 1995 roku. Tworzy ją grupa ludzi, którzy doskonale znają rynek motoryzacyjny, mają wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje do tego, by służyć klientom wsparciem, pomocą i pełnym wachlarzem usług. Głównym działaniem firmy jest dystrybucja i montaż układów wydechowych oraz haków holowniczych, jak również montaż katalizatorów, strumienic i złącz elastycznych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dzięki 20 -letniemu już doświadczeniu, zapewniła sobie stabilną pozycję, renomę i poważanie na rynku motoryzacyjnym województwa mazowieckiego.

Jedną z filii AUTO STACH jest firma AUTO WIEJSKA, która dziś wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom.

Firma AUTOSTACH jest regionalnym przedstawicielem Firmy AUTO HAK

AUTO HAK

auto-hak  auto-hak-biura

Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo:

– Łatwy dostęp na najwyższej jakości towarów i usług

– Szybką realizację montażu haków holowniczych i tłumików

– Idealny dojazd od strony Marek i Warszawy

W szeregach firmy zasiadają ludzie, którzy doskonale znają rynek i wiedzą, jak zagwarantować najwyższą jakość i pełne zadowolenie. Miła obsługa, terminowość, atrakcyjne ceny, a do tego pełne bezpieczeństwo na drodze i bezawaryjność w eksploatacji pojazdów. Czyż można chcieć czegoś więcej?

Naszą ofertę kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów oferujących asortyment części samochodowych, klientów indywidualnych, detalicznych, jak również instytucjonalnych, posiadających własne zaplecze transportowe.

W wachlarzy ofertowym firmy znajduje się:

Oprócz prac mechanicznych, oferujemy sprzedaż różnego rodzaju części do samochodów, zarówno producentów polskich, jak również i zagranicznych.

Polecamy między innymi:

  • Najlepsze na rynku, dostosowane do wymogów UE haki holownicze

Jeśli nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna, zapraszamy do współpracy. Pomagamy, doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań, tak, by zarówno jedna, jak również i druga ze stron, mogła być w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana współpracą.

Świat motoryzacji należy do nas.

To nasza pasja, zamiłowanie, praca

Oddając swoje auto w nasze ręce,

możesz być pewnym, że jest ono we właściwym miejscu.

ZAPRASZAMY

AUTO WIEJSKA

Montaż haków holowniczych to nasza specjalność

Komentowanie jest wyłączone.